Львівкульттовари, транспортна компанія

Про компанію

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 032.ua
Про компанію, фото-1

Приватне підприємство “Львівкульттовари” було створено в грудні 2004-го року Хавичем Андрієм Романовичем. З моменту створення основним чинником розвитку підприємства були якнайтісніша співпраця з контрагентами та максимально комфортне задоволення потреб клієнта. Більшість контактів з постачальниками та покупцями переростали в довготривалі партнерські стосунки, які давали невеличкій фірмі можливість стабільно й упевнено долати усі виклики бурхливого ринку, щорічно суттєво збільшувати обсяги реалізації товарів та послуг. Навіть кризові процеси в національній та світовій економіках 2008-13-го років не зупинили тренд підприємства до росту. Як, наслідок, колективу за кілька років вдалося наростити фінансові м` язи та зайняти своє чільне місце на бізнес-карті Львова та регіону.

Про компанію, фото-2

Сьогодні ПП “Львівкульттовари” налічує понад 35 висококваліфікованих, спрямованих до самовдосконалення та максимальної самовіддачі фахівців, що працюють в єдиному ритмі заради досягнення поставлених цілей. Фірма розвиває два основних напрямки діяльності — гуртово-роздрібну торгівлю канцелярськими товарами, іграшками, сувенірами та діяльність автомобільного вантажного транспорту, що надає послуги з перевезення вантажів фізичним і юридичним особам регіону та України в цілому. Другий напрямок розвитку обріс ще двома суміжними — ремонтом автотранспортних засобів та продажем запасних частин до них. Саме таку структуру відображає корпоративний сайт організації, на якому Ви зараз перебуваєте, і в розділах якого Ви можете детальніше ознайомитися з кожною стороною нашої роботи.

Для здійснення своєї роботи підприємство використовує власні та орендовані торговельні, офісні, складські приміщення, парк вантажних автомобілів різної конструкції та вантажопід ` ємності (тентовані та ізотермічні фургони, рефрижератори, корисною вагою від 2-х до 22-х тонн), залучений у партнерів-перевізників транспорт, власну ремонтно-технічну базу. Проте, як і на початку шляху, головним фактором успіху, головним інструментом свого розвитку підприємство вбачає у якнайширшому, якнайглибшому та якнайкомфортнішому задоволенні потреб клієнта. Тому, щиро радіємо Вашій увазі та завжди сподіваємось на приємну, взаємно корисну та взаємовигідну зустріч з Вами!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео